Paris and Helen gravyr

Paris and Helen gravyr
Paris and Helen gravyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAUFFMAN, Angelica (1700-tal): Paris and Helen, gravyr, 46x35 cm

Skador, beskuren

147446

2012-09-17