Enrico Baj hänge

Enrico Baj hänge
Enrico Baj hänge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENRICO BAJ, hänge, s.k. personaggi, signerad och numrerad VI/L, sterlingsilver, gulddetaljer, polykrom emalj, höjd ca 5,5 cm

147448

2012-10-03