Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ENRICO BAJ, hänge, s.k. personaggi, signerad och numrerad VI/L, sterlingsilver, gulddetaljer, polykrom emalj, höjd ca 5,5 cm
147450
2012-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här