Albert Aublet oljemålning

Albert Aublet oljemålning
Albert Aublet oljemålning
Albert Aublet oljemålning
Albert Aublet oljemålning
Albert Aublet oljemålning
Albert Aublet oljemålning

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AUBLET, Albert (1851-1938): Kvinna på parkväg, signerad, olja på duk, 54x73 cm

147466

2012-09-17