Fällbord Jacob Sjölin
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FÄLLBORD, Mälardalen, Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), signerat JAC: SJÖLIN N:o. 988, fanerat med alrot, höjd 74, diameter 88 cm
Smärre skador och kompletteringar
147512
2012-09-17