Fällbord Jacob Sjölin

Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin
Fällbord Jacob Sjölin

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FÄLLBORD, Mälardalen, Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-85/88), signerat JAC: SJÖLIN N:o. 988, fanerat med alrot, höjd 74, diameter 88 cm

Smärre skador och kompletteringar

147512

2012-09-17