Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MASK, "Segy", Kuba/Bushongo, DR Kongo, patinerat trä, höjd 33 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen
Smärre skador, slitage
147519
2012-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här