Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med krukor och vaser, signerad och daterad v. Schantz 92, E.A. II/XV, färglitografi, 20,5x26 cm

147541

2012-09-15