Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (född 1910-2003): "Utskär - Gillöga" signerad roland S, färglitografi HC XIX/XX, 35x50,5 cm, med dedikation

147561

2012-09-15