Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Motiv från Tornö, signerad roland S, färglitografi, 45/100, 28,5x41cm

147562

2012-09-16