Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

STOLAR, 4 st., mahogny, s.k. göteborgsstolar, 1900-tal

Skador, slitage

147567

2012-09-17