John Sundberg oljemålning

John Sundberg oljemålning
John Sundberg oljemålning
John Sundberg oljemålning
John Sundberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SUNDBERG, John (18/1900-tal): Hästar - Motiv från Furusund, signerad och daterad John Sundberg Furusund 93, olja på duk, 100x130 cm

147616

2012-09-16