Pass från 1700-talet

Pass från 1700-talet
Pass från 1700-talet

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANDSKRIFTER, RESEPASS, 6 st, bl.a. danska, från 1777-1799, vissa med sigill

Vissa skador, bl.a. sigillen

147619

2012-09-15