David Söderholm akvarell

David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell
David Söderholm akvarell

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÖDERHOLM, David (1883-1961): Motiv från Uppsalaslätten, signerad David Söderholm, akvarell, 41x74 cm

147621

2012-09-15