Åke Wilhelm Andersson olja

Åke Wilhelm Andersson olja
Åke Wilhelm Andersson olja
Åke Wilhelm Andersson olja
Åke Wilhelm Andersson olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-88): Utsikt från sommarateljén, signerad åwa, olja på duk, 88x99 cm

147633

2012-09-15