Mask Dan Guere
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MASK, Dan Guere, patinerat trä med applikationer i textil med metallklockor, kaurisnäckor, höjd 30 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen
Skador
147647
2012-09-27