Fartygsritning av U-båt
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
UBÅTSRITNING, 1920-tal, projekteringsritning för minutläggande ubåt typ Delfinen, skala 1:100, stämpplad Kockums Mek. Verkstad, Malmö, 46x82 cm
PROVENIENS: Hans Ellerströms samling
Smärre vikskador
147654
2012-09-30