Fartygsritning av U-båt

Fartygsritning av U-båt
Fartygsritning av U-båt
Fartygsritning av U-båt
Fartygsritning av U-båt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

UBÅTSRITNING, 1920-tal, projekteringsritning för minutläggande ubåt typ Delfinen, skala 1:100, stämpplad Kockums Mek. Verkstad, Malmö, 46x82 cm
PROVENIENS: Hans Ellerströms samling

Smärre vikskador

147654

2012-09-30