Wilhelm Wik olja

Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja
Wilhelm Wik olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIK, Wilhelm (1897-1987): "Komposition I", signerad Wilhelm Wik, olja på duk, 41x33 cm

Dukmärken

147658

2012-09-24