Carl Fredrik Reuterswärd etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): "Skvadern", signerad CFR, EA, etsning, 21x29 cm, bladstorlek 68x54 cm

147696

2012-09-15