Kjartan Slettemark fotocollage

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Fotocollage, 42/100, signerad och daterad Kjartan -79, 47x46,5 cm

147706

2012-09-17