Wilhelm Schütze oljemålning

Wilhelm Schütze oljemålning
Wilhelm Schütze oljemålning
Wilhelm Schütze oljemålning
Wilhelm Schütze oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHÜTZE, Wilhelm(1840-1898): Stilleben med frukter, signerad, olja på pannå, 50x74 cm

Smärre färgbortfall, pannån något skev

147710

2012-09-17