Lena Linderholm litografi

Lena Linderholm litografi
Lena Linderholm litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Solros och citron", numrerad, signerad Lena A Linderholm, färglitografi, 73x55, oramad

147741

2012-09-16