Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RELIGIÖS SKULPTUR, skupterat och bemålat trä samt förgyllning, barock 1600-tal, höjd 43 cm
Skador
147782
2012-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här