Rappir

Rappir
Rappir
Rappir
Rappir
Rappir
Rappir
Rappir
Rappir

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SKÅLRAPPIR, Spanien, 1600-talets början, klinga med kort blodränna, otydliga stämplar, stålskuret fäste med genombruten korg, längd 121 cm

parerstång med bristning

147825

2012-09-27