Karta öfer trakten omkring Stockholm i IX blad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTA, "Karta öfer trakten omkring Stockholm i IX blad", uppfodrade, utviksmått 61x55 cm vardera

Slitage och skador

147864

2012-09-16