Herrarmbandsur Jaeger-Le Coultre
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JAEGER-LE COULTRE, manuellt herrarmbandsur, omkring 1960-tal, märkt i verk/urtavla/boett, vitt verk kaliber K800/C, nr 1522219, silverfärgad urtavla med streck, centrumsekundvisare, boett och armband av guld 18 k, diameter 34 mm, total vikt 58 g
Armband ej original, smärre glasrepor
147865
2012-10-14