Oktant

Oktant
Oktant
Oktant
Oktant
Oktant
Oktant

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPENCER BROWNING & RUST OKTANT, (verksamma 1784-1840), London, signerad SBR, ebenholts och mässing med limb och nonie i elfenben, längd 35 cm

Smärre skador

147884

2012-09-30