Skål på fot Möllenborg

Skål på fot Möllenborg
Skål på fot Möllenborg
Skål på fot Möllenborg
Skål på fot Möllenborg
Skål på fot Möllenborg
Skål på fot Möllenborg

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅL, på fot, silver, stämplad GM (Gustaf Möllenborg), 1800-tal, nyrokoko, höjd 27 cm, diameter 35,5 cm.

147908

2012-09-17