Elmar Leppik olja

Elmar Leppik olja
Elmar Leppik olja
Elmar Leppik olja
Elmar Leppik olja

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LEPPIK, Elmar (född på Dagö, Estland 1914): Segelskuta, signerad, olja på duk, 66x 96,5 cm

147910

2012-09-16