Mask, Galoa

Mask, Galoa
Mask, Galoa
Mask, Galoa
Mask, Galoa

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MASK, Galoa, Gabon, patinerat trä, höjd 21 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen

Skador

147916

2012-09-27