Skulptur, Baule
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKULPTUR, Baule, Elfenbenskusten, patinerat trä, höjd 40 cm, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, Proveniens: Anton Felix von Quitzow, enl. uppgift inköpt under 1920-40-talen
Skador, lagningar
147917
2012-09-27