Sybord och etagebord

Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord
Sybord och etagebord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, på lyrfot, 1900-tal, ETAGEBORD, ek, nyckel finns

Fanerskador, slitage

147934

2012-09-18