Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1800/1900-tal, höjd 84, 56x114 cm

Lagad skiva, torrsprickor, fanerbubblor

147954

2012-09-20