Ljuskrona majolika

Ljuskrona majolika
Ljuskrona majolika

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, för 6 ljus, 1800-talets slut, förgylld, majolika, höjd 68 cm

147962

2012-09-18