Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HATZ, Felix (1904-2000): Sittande dam, signerad och daterad Hatz 40-41, olja på duk, 80x64 cm

Färgbortfall

147988

2012-09-22