Axel Olson etsning

Axel Olson etsning
Axel Olson etsning
Axel Olson etsning
Axel Olson etsning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

OLSON, Axel (1899-1986): Komposition med händer, signerad Axel Olson, etsning, 12x15 cm

148000

2012-09-18