Olle Olsson litografi

Olle Olsson litografi
Olle Olsson litografi
Olle Olsson litografi
Olle Olsson litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Motiv från Hagalund, signerad Olle Olsson Hagalund, daterad i plåten 1951, färglitografi, 45x54 cm, med dedikation

Gulnader, veck

148005

2012-09-22