Edit Gustafson oljemålning

Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning
Edit Gustafson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAFSSON, Edit (1886-1968): Stilleben, signerad Edit Gustafson, olja på duk, 64x53 cm

148010

2012-09-22