Ljusstake Rosenthal

Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal
Ljusstake Rosenthal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKE, 3 armar, porslin, Rosenthal, signerad T. Kärner, 1900-tal, höjd ca 34 cm

En dekordel saknas

148027

2012-09-17