Ralph Rilton oljemålning
2012-09-21
148040
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RILTON, Ralph (1907-2006): "I färgdräkt", signerad, utförd 1947, olja på duk, 61x55 cm