Ralph Rilton olja

Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja
Ralph Rilton olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RILTON, Ralph (1907-2006): Huvud, signerad, olja på pannå, 64x53 cm

148041

2012-09-21