Ringar i 18 k guld diamanter
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
RINGAR, 3 st., 18 k guld, diamanter varav några med äldre slipning, 1930/40-tal
Kuntoraportti
En ringskena med slitage
148070
Päivämäärä:
2012-09-20