Ringar i 18 k guld diamanter

Ringar i 18 k guld diamanter
Ringar i 18 k guld diamanter

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

RINGAR, 3 st., 18 k guld, diamanter varav några med äldre slipning, 1930/40-tal

Kuntoraportti

En ringskena med slitage

148070

Päivämäärä:

2012-09-20