Fernand Legér litografi

Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi
Fernand Legér litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGÉR, Fernand (1881-1955), efter: Stilleben, färglitografi, stämpelsignerad, 84/300, 25x33 cm

Gulnader

148080

2012-09-23