Stockholmsakvareller

Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller
Stockholmsakvareller

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 16 st, Stockholmsmotiv, signerade K.W., tusch och akvarell, ca 20x29 cm vardera

148084

2012-09-17