Gideon Börje olja
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BÖRJE, Gideon (1891-1965): Björkar, signerad Gideon Börje, olja på duk,
64x53 cm
Kuntoraportti
148091
Päivämäärä:
2012-09-23