Alfred Thörne oljemålning

Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning
Alfred Thörne oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THÖRNE, Alfred (1850-1916): Landskap med industri, signerad Alfr. Thörne 1896, olja på duk, 19x31 cm

148130

2012-09-19