Nils G Stenqvist oljemålning
2012-09-19
148154
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Solig träbit", monogramsignerad NGS, daterad a tergo, olja på duk, 100x50 cm