Brödkorgar 1800-talets slut

Brödkorgar 1800-talets slut
Brödkorgar 1800-talets slut
Brödkorgar 1800-talets slut
Brödkorgar 1800-talets slut

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

800 SEK

BRÖDKORGAR, 2+3 st., 1800-talets slut, bemålad plåt, längd 29 resp 34 cm

Skador

148189

2012-09-18