Arvid Öström olja

Arvid Öström olja
Arvid Öström olja
Arvid Öström olja
Arvid Öström olja

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

ÖSTRÖM, Arvid (1889-1955): Sommarblommar, signerad A.Öström, olja på pannå, 36x44 cm

Smärre rispor

148224

2012-09-23