Etsning av Zorn
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
ZORNETSNING. SNOILSKY, CARL. Sonetter. 2 uppl. 1888. 1 etsning (porträtt av Snoilsky), signerad Zorn i plåten, 8,2x5,3 cm, H&H 24
Vinrött dekorerat originalklotband, ngt nött. Namnteckning på försättsbladet och delvis raderad dito på titelbladet.
148233
2012-10-08